Вхід


      Як забезпечити навчальний заклад єдиною електронною базою навчальних матеріалів? Як зробити такі матеріали доступними для всіх учнів та вчителів? Як заощадити на придбанні ліцензованого програмного забезпечення? Як отримати кваліфікований інформаційний супровід та технічну підтримку з питань використання електронних засобів навчального призначення?
      На всі ці запитання існує єдина раціональна відповідь – Медіатека від ТМ «Розумники». Медіатека «Розумники» - це сучасне та просте рішення проблеми рівного, необмеженого доступу до електронних засобів навчального призначення з допомогою яких вчителі будуть проводити цікаві уроку, а учні здійснювати самопідготовку з різних предметів. Завдяки медіа теці «Розумники» використання мультимедійних підручників стало можливим у будь якому класі навчального закладу де є комп’ютер під’єднаний до локальної мережі. Всі навчальні матеріали (мультимедійні уроки, електронна наочність, віртуальні лабораторії та ін.) встановлюються на єдину робочу станцію (медіасервер). Користувачі отримують доступ до перелічених матеріалів через локальну мережу (дротову та бездротову) у будь якому місці навчального закладу (кабінеті, лабораторії, бібліотеці, коридорі). Вчителі зможуть використовувати навчальні матеріали для підготовки до занять, створювати свої уроки та поповнювати існуючу базу контенту. Для учнів відкриється можливість самостійно вивчати, повторювати, закріплювати матеріал та перевіряти набуті знання.


      Переваги Медіатеки «Розумники»:


      1. Доступна ціна, простота у використанні та налаштуванні.
      2. Зберігання навчального контенту на одній робочій станції без потреби встановлення (інсталяції) навчальних програм на всі комп’ютери навчального закладу.
      3. Автоматизоване оновлення навчальних матеріалів через Інтернет, можливість оновлення у «ручному» режимі (з використанням диску).
      4. Сумісність з більшістю типів користувацьких ПК, можливість використання у дротових та бездротових мережах.
      5. Кваліфікована технічна та інформаційна підтримка наших спеціалістів.